Логирај се / Регистрирај се

Здраво и добредојдовте
на форумот на NovaLek.mk

Гејнери,протеини

Дискусија за протеини гејнери и се останато поврзано со зголемување на мускулната маса
 1. Последно мислење
  Slobodan Janevski
  20 Октомври 2015
 2. Дали користите whey протеини и кои?

  Од Slobodan Janevski, 16 Февруари 2015     Одговори: 0     Прегледи: 2,877
  Последно мислење
  Slobodan Janevski
  16 Февруари 2015

Опции за прикажување на темите

Вчитување...