Логирај се / Регистрирај се

Здраво и добредојдовте
на форумот на NovaLek.mk

Внесување на преголема количина на протеини

Дискусија во форумот "Гејнери,протеини"

Од: Slobodan Janevski . 20 Октомври 2015
 1. Slobodan Janevski Administrator

  Зачленет:
  25 Јан 2015
  Мислења:
  6
  Допаднати мислења:
  0
  Ratings:
  +0
  Постои ли такво нешто како "премногу протеини" иако постои каде и како се складира вишокот
  Оваа тема ја отварам поради дискусија која започна на нашата фејсбук страна.
   

Сподели