Логирај се / Регистрирај се

Здраво и добредојдовте
на форумот на NovaLek.mk

Дали користите whey протеини и кои?

Дискусија во форумот "Гејнери,протеини"

Од: Slobodan Janevski . 16 Февруари 2015
 1. Slobodan Janevski Administrator

  Зачленет:
  25 Јан 2015
  Мислења:
  6
  Допаднати мислења:
  0
  Ratings:
  +0
  Дали имате омилен Whey протеин?
   

Сподели