Логирај се / Регистрирај се

Здраво и добредојдовте
на форумот на NovaLek.mk

Некој да каже лек за грло

Дискусија во форумот "Природни лекови"

Од: Slobodan Janevski . 27 Мај 2015
 1. Slobodan Janevski Administrator

  Зачленет:
  25 Јан 2015
  Мислења:
  6
  Допаднати мислења:
  0
  Ratings:
  +0
  Според ваше искуство најдобар лек за воспаление на грлото??
   

Сподели