Логирај се / Регистрирај се

Здраво и добредојдовте
на форумот на NovaLek.mk

Email потврда за форумот

Дискусија во форумот "Новалек Известувања"

Од: Slobodan Janevski . 10 Февруари 2015
 1. Slobodan Janevski Administrator

  Зачленет:
  25 Јан 2015
  Мислења:
  6
  Допаднати мислења:
  0
  Ratings:
  +0
  Сите оние кои саакат да се регистрираат на форумот треба да добијат маил за потврда од новалек форумот.

  Ве молам проверете дали email-от се наоѓа во Spam ili Junk
   

Сподели